Haber Detayı
26 Eylül 2018 - Çarşamba 22:51 Bu haber 8916 kez okundu
 
SEN ANLAT KARADENİZ 24. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI ?
Her bölümü heyecan dolu anlara sahne olan Osman Sınav’ın yapımcılığını üstlendiği ATV ekranlarının Çarşamba akşamına damga vuran dizisi Sen Anlat Karadeniz, nefes kesen 23. Bölümüyle yürekleri ağza getirdi. Heyecan dolu gecenin ardından yeni bölüm merakla bekleniyor.
Fragman Haberi
SEN ANLAT KARADENİZ 24. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI ?

23. Bölüme bomba gibi düşen Kaleli ailesinin yasak mevzusu Deli Tahir olayı da gizliliğini korumaya devam ediyor. Fikret ile Kaleli ailesi arasındaki ilişki de hala çözülmüş sayılmaz. Vedat’ın öldüğünü sanan Tahir ile Nefes’in mutlulukları ise maalesef uzun sürmüyor. Asiye’yi kaçırarak ona eziyet eden Vedat, Nefes ile Tahir’i ayırmak için “Kardeşi kardeşe düşürürsem işte o zaman onları şah damarından yakalamış olacağım” diyerek her zamanki gibi haince, gaddarca planlar yapıyor. Vedat’ın hamile olan Asiye’ye zarar vermemek için Mustafa’nın Tahir’i öldürmesini istediği sahnede Mustafa’nın Tahir’e silah doğrultması izlenenlerde şok etkisi yarattı.

Asiye Vedat’ın elinden kurtulabilecek mi?

Tahir ölüyor mu?

Avukat Esma ile Ali arasında yeni bir aşk mı başlıyor?

Başrollerinde Ulaş Tuna Aslentepe, İrem Helvacıoğlu, Öykü Gürman, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz, 24. Bölümü ile 3 Ekim Çarşamba akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

Kaynak: Editör: MUHAMMET KARA
Etiketler: SEN, ANLAT, KARADENİZ, 24., BÖLÜM, FRAGMANI, YAYINLANDI, MI, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı