Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 05:26 Bu haber 1856 kez okundu
 
"Deniz bitti, Erdoğan gidiyor"
Saadet Partisi'nin İstanbul Büyükşehir belediye başkan adayı Necdet Gökçınar, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AKP) adayı Binali Yıldırım'ın "Saadet Partisi mensuplarından oy beklediği" yönündeki açıklamasını değerlendirdi. Gökçınar, "31 Mart'tan önce bize Saadetçik deniyordu. Şimdi Saadetçikler bitti. Bize 'terörist' bile dediler. Ama deniz, bitti Erdoğan gidiyor.” dedi.
GÜNDEM Haberi

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği iftar programının ardından gazetecilerle biraraya gelen İstanbul Büyükşehir belediye başkan adayı Necdet Gökçınar, “Biz iki kişi olsak birimiz aday olur, diğerimiz ona oy verir. Çünkü biz kadro hareketiyiz. Herhangi bir aday lehine çekilmemiz söz konusu olmaz.” diye konuştu.
 
’31 MART’TAN ÖNCEKİ SÖYLEMLER BİTTİ’
 
Gazete Duvar'dan Barış Avşar'ın haberine göre; Saadet adayı Gökçınar, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin İstanbül Büyükşehir adayı Binali Yıldırım’ın partisinin oylarına talip olduğu açıklaması ile ilgili olarak, “31 Mart’tan önce bize Saadetçik deniyordu. Şimdi Saadetçikler bitti. Bize terörist bile dediler. Ama deniz, bitti Erdoğan gidiyor.” dedi.
 
‘BÖYLE SİYASET Mİ OLUR?’
 
Gökçınar, önceki günlerde kendisine bir telefon geldiğini, “Erbakan hocanın kabri başındayız, davaya büyük zarar veriyorsun.” dendiğini, yine hacda vefat eden babası Necati Gökçınar’ın kemiklerini sızlattığının söylendiğini aktardı.
 
BORSA İSTANBUL, OĞLUNUN İŞİNE SON VERDİ
 
Necdet Gökçınar, “Böyle siyaset mi olur?” diye sordu. 
 
Oğlunun Borsa İstanbul’daki işinden atılması ile ilgili soruya da cevap veren Gökçınar, “Oğlum askerden gelip işe gittiği gün artık hizmetine ihtiyaç duyulmadığı söylendi. 'Babası Saadet adayı olduğu içindir' diyemem, ama 3 yıldır çalışıyordu. Şimdi işten çıkarıldı.” ifadelerini kullandı.
Kaynak: Editör:
Etiketler: "Deniz, bitti,, Erdoğan, gidiyor",
Yorumlar
Haber Yazılımı