Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 21:45 Bu haber 594 kez okundu
 
Bahçeli’den İsmail Küçükkaya tepkisi! Televizyon izlemeyecekmiş
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘millet ittifakı’ İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile ‘cumhur ittifakı’ adayı Binali Yıldırım arasındaki televizyon tartışmasının moderatörünün gazeteci İsmail Küçükkaya olarak belirlenmesine
GÜNDEM Haberi
Bahçeli’den İsmail Küçükkaya tepkisi! Televizyon izlemeyecekmiş

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘millet ittifakı’ İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile ‘cumhur ittifakı’ adayı Binali Yıldırım arasındaki televizyon tartışmasının moderatörünün gazeteci İsmail Küçükkaya olarak belirlenmesine sert tepki gösterdi. Bahçeli, “Bu şahsın Cumhur İttifakı ve MHP’ye husumet besleyen tavrı açıktır, bilinmektedir. Tarafsız değildir, samimi değildir, yeterli hiç değildir. Kaldı ki, FOX TV’nin yayın çizgisi de bulanık ve sorunludur” dedi.

İsmail Küçükkaya’nın hangi vasıflarından dolayı böylesi önemli bir program için tercih edildiğini anlayabilmiş değilim.

Bu şahsın Cumhur İttifakı ve MHP’ye husumet besleyen tavrı açıktır, bilinmektedir. Tarafsız değildir, samimi değildir, yeterli hiç değildir. Kaldı ki, FOX TV’nin yayın çizgisi de bulanık ve sorunludur.

 

Şayet İsmail Küçükkaya’nın moderatörlüğü kesinleşirse, bilinsin ki, 16 Haziran 2019 tarihinde 21.00’den itibaren televizyon izlemeyeceğim, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarının tartışmasını takip etmeyeceğim.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bahçeli’den, İsmail, Küçükkaya, tepkisi!, Televizyon, izlemeyecekmiş,
Yorumlar
Haber Yazılımı